Apartman için ahşap posta kutusu modelleri, fiyatları.Ahşap posta kutusunu nasıl bulursunuz?

Apartman için ahşap posta kutusu modelleri, fiyatları.Ahşap posta kutusunu nasıl bulursunuz?

Bu aralar posta kutularından göründüler bana, bu ürünü de yazmadan geçemeyeceğim; çünkü çok soru var ve hem pahalı hem de bulması zor apartman için ahşap posta kutularını. O yüzden bulunca hemen yazayım da benden gitsin dedim.

Malumunuz piyasa metal, sac, plastik vs. bir sürü materyalden posta kutusunu rahatlıkla bulabiliyorsunuz fakat ahşap olanlarını ya bir mobilyacıya yaptıracaksınız (ki %95i uğraşmaz, uğraşırsa da iyi paranızı alır açıkçası) ya da bilmiyorum ne yapacaksınız. Fakat hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir ahşap posta kutusu buldum sizin için.

Standart  olarak tekli ve Napolyon kirazı renginde (o da ne renk bilemiyorum, ama alta nasılsa resmini koyacağım bakarsınız, bana güzel bir renk geldi). Menteşesi olsun, kilidi olsun hep birinci sınıf ve çok rahat çalışması. Yani görüntüsünün süperliğinin yanı sıra kalitesi de süper ve uzun yıllar kullanmaya müsait. Piyasadaki metal kutuların kilitleri ayrı dandik, menteşesi ayrı dandik, boyası ayrı dandik. Tabi istisnalar kaideyi bozmaz, kalitelileri de muhakkak var ve onlara da bu sayfalarda yer verdik. Ama çoğu gerçekten kötü kalitede. Bu sebeple iyisini bulmak gerçekten kolay değil.

 

Bu Napolyon kirazı rengi bence her duvar boyasının üzerinde çok şık durur ve kendini gösterir. Ama işin şöyle bir güzelliği var, eğer daire sayınız fazlaysa ve başka bir renk isterseniz o da size özel olarakyapılabiliyor.

Ortasında içinde ne olduğunu gösteren bir boşluk da koymuşlar ki bence çok şık ve kullanışlı olmuş. Ayrıca üst tarafı da hem kutuyu açmak hem de içine bir şey koymak için çok uygun. Diğerleri gibi kilitten çekip açmak zorunda değilsiniz, bu da tabi ki ürünün ömrünü uzatıyor.

Tekli olmasın, ikili, üçlü, beşli olsun derseniz onlar da yapılabiliyor ama renkte olduğu gibi bunda da şöyle bir durum var yine daire sayınız minimum bir 25 falan olması lazım ki yapsınlar sizin için, yoksa uğraşmazlar. İkilisinin nasıl göründüğüyle ilgili resmi de aşağıda bulabilirsiniz.

 

                Neysem sonuç olarak bir çok ürünü tanıttım posta kutularında ama ben en çok bunu sevdim ve mantıklı geldi. Gerçekten çok şık ve kaliteli görünüyor bence. Fiyatı da çok fahiş değil, metallerin soğukluğundansa ahşabın kalitesini ve sıcaklığını tercih ediyor ve son kararı sizlere bırakıyorum.

Nasıl satın alırım derseniz, onu da hallediyorum. Buraya tıklayarakürünle ilgili detaylara ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Ayrıca resimlere tıklayınca da linkine gidersiniz.

Hadi bakalım, daha da ilginç bir ürün olmazsa posta kutusukonusunu burada kapatıyorum sevgili ve ilgili okurlarım. Olanlarla idare edin, çünkü bu konu bu kadar yazıyı ancak kaldırır. 🙂

Öner TÜRKSEVER

Reklamlar

Hakkında HIRDAVAT FIRSATI
Azim Hırdavat firması olarak, 1974 yılından beri hırdavat sektöründe hizmet vermekteyiz ve Kale Kilit Firmasının 35 yıllık, Doğanlar Kapı Kolları firmasının ise 30 yıllık bayisiyiz. Şu anda da www.hirdavatfirsati.com sitemizde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu blog sayesinde de hırdavat sektöründe yıllardır edindiğimiz tecrübeleri kullanıcılara iletmeyi ve onları olabildiğince bilgilendirmeyi amaçlıyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: