Otomatik sineklik kapısı kapatıcı (kapı kapayıcı) : Sineklikleri nasıl kendiliğinden kapatabiliriz?

Otomatik sineklik kapısı kapatıcı (kapı kapayıcı) : Sineklikleri nasıl kendiliğinden kapatabiliriz?

Malumunuz önümüz yaz, kapı baca açılacak ve sinekler üşüşecek evin içine. Tabi ben burada sinek ilacı tanıtımı yapmayacağım, hani öyle bir başlangıç oldu. 🙂  Bunları önlemek için ne yapmanız gerekir? Tabi ki sineklik. Yok yok sineklik tanıtımı da yapmayacağım. Onlardan bol miktarda var zaten piyasada ve yeni bir yazı veya fikir ihtiyacı yok. Benim görevim yeniliklerden ve çözümlerden sevgili siz vatandaşlarımızı haberdar etmek. Bilindikleri herkes anlatır, bilinmedikleri Öner anlatır. Off çok iddialı ve saçma bir söz oldu. Neyse konuya girelim ve çıkalım bir an önce, yarım saate işten çıkıcaz. Vaktim yok.

                 Sinekliklerin bence en kötü özelliği çıktıktan sonra kapatmak gerekmesi. Hangi kapı öyle değil ki diyerek mantıklı bir konuya parmak basıyorsunuz. Ama diğer kapıları bu kadar sık kullanmıyorsunuz ve açık kaldı mı içeri sinek dolmuyor. Sineklik kapıları çok açılıp kapanıyor ve o yüzden de arkanızdan her seferinde iyice kapatmanız gerekiyor. Bu sebeple bence bu kapılara kesinlikle otomatik bir kapatıcı takmak gerekiyor. Mutabık mıyız? Evetse devam edelim, evet değilse hemen yan yazıya geçin.

Normalde bu konuda piyasada bir sıkıntı var, normal hidrolik kapı yayı kullansanız sinekliğe ağır geliyor ve açıp kapatamıyorsunuz kolaylıkla. Bir de üstüne pahalı geliyor. Ya da dandik yayları kullanırsanız da daha siz çıkmadan tak diye hızlıca kapatıyor ve hiçbir işe yaramıyor. İşte burada ben devreye girip olayı çözüyorum, yeni gelen Marelli otomatik kapı kapatıcı ile bu kapıları da kolaylıkla otomatik kapanan kapılara çevirebilirsiniz.

Hem fiyatı çok uygundur, hem hız ayarı sayesinde kapınızın kapanma hızını ayarlayabilirsiniz, hem de montajı çok kolaydır. Ben bunun normal bir kapıya takılması için gereken videoyu da aşağıya ekliyorum,oradan bakarak kolaylıkla montaj yapabilirsiniz.

Çok da uzatmayayım, zaten gideceğiz dediğim gibi. Zaten ana fikri anlamışsınız, sinekliğiniz varsa bunu otomatik olarak kapatmak istiyorsanız bu ürünü satın alıp kolaylıkla onu kapatabilirsiniz. Yok eğer yeni bir sineklik alacaksanız da bu şekilde isteyin ki her seferinde açıp kapatmakla uğraşmayın derim ben.

Satın almanızı kolaylaştırmak amaçlı olarak ben size link de vereyim tam olsun : https://www.hirdavatfirsati.com/p-6626-Hidrolik-kapi-yaylari-(Kale-hidrolik-kapi-yayi-v-b-)-Marelli-superior-otomatik-kapi-kapatici-(kapi-itme-yayi)-SUPERIOR-.html . Gördüğünüz gibi hizmette sınır yok, fikir, resim, video ve satın almanız için link de verdim. Dar zamanda bol bilgi verdim yine şükür. Hadi bakalım inşallah bir işe yarar da yazın kapılarınızdan rahat rahat girip çıkarsınız.

Öner TÜRKSEVER

Hakkında HIRDAVAT FIRSATI
Azim Hırdavat firması olarak, 1974 yılından beri hırdavat sektöründe hizmet vermekteyiz ve Kale Kilit Firmasının 35 yıllık, Doğanlar Kapı Kolları firmasının ise 30 yıllık bayisiyiz. Şu anda da www.hirdavatfirsati.com sitemizde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu blog sayesinde de hırdavat sektöründe yıllardır edindiğimiz tecrübeleri kullanıcılara iletmeyi ve onları olabildiğince bilgilendirmeyi amaçlıyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: